Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DEL1702473 Door Gasket
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1702473 |
| Manufacturer Part # | DEL1702473 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1702473 Door Gasket 22-1/2" X 25-1/2" Push-in(, 7/16 Magnate 15/16" Base 15-16" High Blue, ( Note Switching From Blue To Gray ), Delfield 4400 Series, 4448n 4448n-12 4448n-18m 4448n-8 4464n-30m 4472n, 4472n-12 4472n-18m 4472n-24m D4448n D4472n St4448n, St4472 St4472n Std4448n Std4472n Uc4048 Uc4148, Uc4448n Uc4472 Uc4472n Ucd4448n Ucd4472n
