$721.29
$749.00
Compare Price
You save
$27.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DEL2194782KT-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DEL2194782KT-S Control Ref Danfoss Etc1h 115
Item:
#1195412
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL2194782KT-S |
| Manufacturer Part # | DEL2194782KT-S |
| Height | 4.7" |
| Width | 13.45" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield DEL2194782KT-S Control Ref Danfoss Etc1h 115
$721.29
$749.00
You save
$27.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL2194782KT-S Control Ref Danfoss Etc1h 115

