Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DEL2194817KT Control 115v
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL2194817KT |
| Manufacturer Part # | DEL2194817KT |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL2194817KT Control Delfield Freezer Danfoss 400 115v E, W/knob And Dial Plate, W/control Cables (q 2), , Fits Delfield Models, 403 403-dhl-md2 403-dhl-md3 403-md1 403-md2 407, 407-ca 407-dhl-md1 407-md1 407ca-dhl D4472-24m, D4472-30m St407-23 St4148
