KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DEL2FAB-0241-018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL2FAB-0241-018 Blade Evaporator Fan 4 1/2"od
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL2FAB-0241-018 |
| Manufacturer Part # | DEL2FAB-0241-018 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL2FAB-0241-018 Color Black, Material Plastic, Inner Diameter 3/16", 5 Mm, Outer Diameter 4 1/2", 114 Mm, Depth 3/4", 19 Mm, Rotation Counter Clockwise From Shaft End

