Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DEL3234227 Bracket Hinge Tr/bl Fits Delfield
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL3234227 |
| Manufacturer Part # | DEL3234227 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL3234227 Cartridge Hunge Bracket Top Right Bottom Left., Delfield 4427n 4427n-6 4427n-9m 4432n 4432n-12m 4448n, 4448n-12 4448n-8 4460n 4460n-12 4460n-12m 4460n-18m, 4460n-24m 4460n-8 4462n-18m 4464n 4464n-12 4464n-12m, 4464n-16 4464n-24m 4464n-30m 4464n-8 4472n 4472n-12, 4472n-18m 4472n-24m 4560n D4427n D4432n D4448n D4460n, D4464n D4472n Ms-8-1h Ms-8-eh St4427n St4432n, St4448n St4460n St4464n St4472 St4472n St4560n, Std4427n Std4432n Std4448n Std4460n Std4464n Std4472n, Uc4048 Uc4148 Uc4427n Uc4432n Uc4448n Uc4460n Uc4464n, Uc4472 Uc4472n Uc4560n Ucd4427n Ucd4432n Ucd4448n, Ucd4460n Ucd4464n Ucd4472n
