Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DELMCC14478 Blade Fan (metal 6")
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DELMCC14478 |
| Manufacturer Part # | DELMCC14478 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DELMCC14478 Material Metal, Size 6" Diameter, 152 Mm Diameter, 3/16" Shaft Hole, 5, Mm Shaft Hole, Rotation Counter Clockwise From Shaft End
