Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield aftermarket .
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DELRF000066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DELRF000066 Hinge Kit
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DELRF000066 |
| Manufacturer Part # | DELRF000066 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DELRF000066 Hinge Kit, Delfield Compact Refrigerators 402 403 406 407 6000xl, 724 D4427n Delfield Mfr1-s Ms-8-1h Ms-8-eh Uc4148, Uc4448-ll-kof

