Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DELRTP00005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DELRTP00005 Gasket Drw 19 2 High Mk7
Item:
#1203982
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DELRTP00005 |
| Manufacturer Part # | DELRTP00005 |
| Height | 0.95" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 17.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DELRTP00005 Gasket Drw 19 2 High Mk7