Free Shipping
Free Shipping
$1,661.83
$1,725.66
Compare Price
You save
$63.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield HZP00029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield HZP00029 Auger Ice Maker
Item:
#1277188
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | HZP00029 |
| Manufacturer Part # | HZP00029 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield HZP00029 Auger Ice Maker
$1,661.83
$1,725.66
You save
$63.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield HZP00029 Auger Ice Maker