$78.04
$81.03
Compare Price
You save
$2.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield KFP00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield KFP00002 Valve Ball 3/4 Fem X Fem
Item:
#1220444
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | KFP00002 |
| Manufacturer Part # | KFP00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield KFP00002 Valve Ball 3/4 Fem X Fem
$78.04
$81.03
You save
$2.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield KFP00002 Valve Ball 3/4 Fem X Fem