Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC030000968
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MCC030000968 Heater Defrost 115v 4 00w U
Item:
#1222287
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC030000968 |
| Manufacturer Part # | MCC030000968 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 36.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MCC030000968 Heater Defrost 115v 4 00w U
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC030000968 Heater Defrost 115v 4 00w U