$183.45
$404.79
Compare Price
You save
$221.34
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MCC15742 Door Gasket
Item:
#1183857
Technical details
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC15742 |
| Manufacturer Part # | MCC15742 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Delfield MCC15742 Door Gasket
$183.45
$404.79
You save
$221.34
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC15742 23-5/8" X 29-9/16", M 1/2" B 3/4" H 7/16" Black, Magnetic Dart Mount, Delfield, Mccall

