Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC2SHG-0896-001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MCC2SHG-0896-001 Guard Fan Plastic
Item:
#1232994
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC2SHG-0896-001 |
| Manufacturer Part # | MCC2SHG-0896-001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MCC2SHG-0896-001 Guard Fan Plastic
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC2SHG-0896-001 Guard Fan Plastic