Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC863
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MCC863 Gasket Sweep (2 X 1/16)
Item:
#1233109
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC863 |
| Manufacturer Part # | MCC863 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 12.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC863 Gasket Sweep (2 X 1/16)