$25.04
$26.00
Compare Price
You save
$0.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCP00207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MCP00207 Screw Shoulder S/s 8 32
Item:
#1234294
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCP00207 |
| Manufacturer Part # | MCP00207 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MCP00207 Screw Shoulder S/s 8 32
$25.04
$26.00
You save
$0.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCP00207 Screw Shoulder S/s 8 32
