$79.58
$82.64
Compare Price
You save
$3.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MER27375-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MER27375-6 Assy Pan Dump Ffhs 10
Item:
#1275176
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MER27375-6 |
| Manufacturer Part # | MER27375-6 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MER27375-6 Assy Pan Dump Ffhs 10
$79.58
$82.64
You save
$3.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MER27375-6 Assy Pan Dump Ffhs 10