$346.37
$359.67
Compare Price
You save
$13.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MER340107
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MER340107 Label Panel Control M Hc 1 Lef
Item:
#1275070
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MER340107 |
| Manufacturer Part # | MER340107 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MER340107 Label Panel Control M Hc 1 Lef
$346.37
$359.67
You save
$13.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MER340107 Label Panel Control M Hc 1 Lef