$101.02
$104.90
Compare Price
You save
$3.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MER340117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MER340117 Thermostat Hi Limit 25 0f Sesl
Item:
#1277110
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MER340117 |
| Manufacturer Part # | MER340117 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MER340117 Thermostat Hi Limit 25 0f Sesl
$101.02
$104.90
You save
$3.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MER340117 Thermostat Hi Limit 25 0f Sesl
