Free Shipping
Free Shipping
$1,340.06
$1,391.53
Compare Price
You save
$51.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MER90001079
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield MER90001079 Lower Shelf Assembly 230 V
Item:
#1277111
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MER90001079 |
| Manufacturer Part # | MER90001079 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield MER90001079 Lower Shelf Assembly 230 V
$1,340.06
$1,391.53
You save
$51.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MER90001079 Lower Shelf Assembly 230 V