Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield RF000023-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield RF000023-S Kit Brkt/mtr/blade 700 0
Item:
#1232995
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | RF000023-S |
| Manufacturer Part # | RF000023-S |
| Height | 6.85" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield RF000023-S Kit Brkt/mtr/blade 700 0
