Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield -RF000084S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield -RF000084S Thermostat Service Kit Danfoss
Item:
#1148503
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | -RF000084S |
| Manufacturer Part # | -RF000084S |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Delfield -RF000084S Thermostat Service Kit Danfoss
About this item
Product Details
Product Details
Delfield -RF000084S 120v/60hz With Knob And Bezel Thermostat Only Ap#, 8011254

