Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield RTP00007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield RTP00007 Wiper Strip Gray Water Barrier
Item:
#1463015
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | RTP00007 |
| Manufacturer Part # | RTP00007 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield RTP00007 Wiper Strip Gray Water Barrier