Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield SEP90098 Toggle Switch 1/2 Dpdt Ctr Off
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | SEP90098 |
| Manufacturer Part # | SEP90098 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield SEP90098 [ Toggle Switch ] [ Fits Hole 1/2"] [ On/off/on ], [ Dpdt(ctr-off) ] [ Terminals 6 (screws) ], [ Amp/volt 20a/125v 10a/277v ] [ Color -blk/slvr], [ Toggle Has Double Flats ], Alto-shaam Warmer Deli Cases (series) Dcd Ed Hn Ty., Berkel Slicer, Pitco Fryer, 12 14 14bif 14r 14ufm 18 18bif 18ufm 24r-ufm 7 P14 Pm14 Pr14, Seco Heater Assembly Ha-1750
