Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield SEP90106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield SEP90106 Thermostat 623 No
Item:
#1462657
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | SEP90106 |
| Manufacturer Part # | SEP90106 |
| Height | 2.45" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield SEP90106 Thermostat 623 No
