$7.07
$14.50
Compare Price
You save
$7.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke SEP90136
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield SEP90136 Spring
Item:
#1826763
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | SEP90136 |
| Manufacturer Part # | SEP90136 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Delfield SEP90136 Spring
$7.07
$14.50
You save
$7.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield SEP90136 Spring
