$289.86
$301.00
Compare Price
You save
$11.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP00191
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield TBP00191 Thermistor Hi Temp Red 8'
Item:
#1194468
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP00191 |
| Manufacturer Part # | TBP00191 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield TBP00191 Thermistor Hi Temp Red 8'
$289.86
$301.00
You save
$11.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP00191 Thermistor Hi Temp Red 8'
