$114.60
$119.00
Compare Price
You save
$4.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP00251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield TBP00251 Cable Com Fast #213 50 753 W/ G
Item:
#1234306
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP00251 |
| Manufacturer Part # | TBP00251 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield TBP00251 Cable Com Fast #213 50 753 W/ G
$114.60
$119.00
You save
$4.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP00251 Cable Com Fast #213 50 753 W/ G
