Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield VMP00120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield VMP00120 Square 1/4in Socket To R Emove
Item:
#1276938
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | VMP00120 |
| Manufacturer Part # | VMP00120 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield VMP00120 Square 1/4in Socket To R Emove