Free Shipping
Free Shipping
$924.99
$960.52
Compare Price
You save
$35.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield XSG00076-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield XSG00076-S Thermotat Coil Assembly Solnoid
Item:
#1221165
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | XSG00076-S |
| Manufacturer Part # | XSG00076-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield XSG00076-S Thermotat Coil Assembly Solnoid
$924.99
$960.52
You save
$35.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield XSG00076-S Thermotat Coil Assembly Solnoid