$271.91
$320.00
Compare Price
You save
$48.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GN-2815-26286
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Desmon GN-2815-26286 Gn2/8 Pan For Top Condiment Ra
Item:
#1462689
Technical details
| Manufacturer | Desmon |
|---|---|
| Model Number | GN-2815-26286 |
| Manufacturer Part # | GN-2815-26286 |
| Height | 8.45" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Desmon GN-2815-26286 Gn2/8 Pan For Top Condiment Ra
$271.91
$320.00
You save
$48.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Desmon GN-2815-26286 Gn2/8 Pan For Top Condiment Ra