$547.90
$620.00
Compare Price
You save
$72.10
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Detex V40 Bar Panic Satin Aluminum Value Series
Item:
#1320878
Technical details
| Manufacturer | Detex |
|---|---|
| Model Number | V40 |
| Manufacturer Part # | V40 |
| Height | 5.7" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 35.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Detex V40 Bar Panic Satin Aluminum Value Series
$547.90
$620.00
You save
$72.10
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Detex V40 Bar Panic Satin Aluminum Value Series