$20.99
$39.40
Compare Price
You save
$18.41
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dexter Russell 17220 Traditional™ (S24910) Baker's Spatula 10" Stainless Steel Blade
Item:
#1854778
Technical details
| Manufacturer | Dexter Russell |
|---|---|
| Model Number | 17220 |
| Manufacturer Part # | 17220 |
| Handle Material | Wood |
| Blade Length | 10 - 12" |
| Handle Color | Brown |
| Height | 0.22" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 5.37" |
| Weight | 0.33 lbs |
Dexter Russell 17220 Traditional™ (S24910) Baker's Spatula 10" Stainless Steel Blade
$20.99
$39.40
You save
$18.41
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dexter Russell, 17220, Traditional™ (S24910) Baker's Spatula, 10", stainless steel blade, rosewood handle
