$19.99
$37.50
Compare Price
You save
$17.51
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dexter Russell 42001 BarrBrothers (T323FLAT) 4-1/2" Open Grip Hook 1/4" Dia. Flat Handle
Item:
#1854269
Technical details
| Manufacturer | Dexter Russell |
|---|---|
| Model Number | 42001 |
| Manufacturer Part # | 42001 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 5.75" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 6.31" |
| Weight | 0.33 lbs |
Dexter Russell 42001 BarrBrothers (T323FLAT) 4-1/2" Open Grip Hook 1/4" Dia. Flat Handle
$19.99
$37.50
You save
$17.51
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dexter Russell, 42001, BarrBrothers (T323FLAT) 4-1/2" Open Grip Hook, 1/4" dia., flat handle
