Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 015P00104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex 015P00104 Element
Item:
#1462695
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | 015P00104 |
| Manufacturer Part # | 015P00104 |
| Height | 3.7" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex 015P00104 Element
