$2.10/Dozen
$3.42
Compare Price
You save
$1.32
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX0001-05 Dominion Dinner Fork 7-1/8" Medium Weight
Item:
#1702174
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX0001-05 |
| Manufacturer Part # | DX0001-05 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 7" - 8" |
| Height | 1" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.67 lbs |
| UPC | 812944000080 |
Dinex DX0001-05 Dominion Dinner Fork 7-1/8" Medium Weight
$2.10/Dozen
$3.42
You save
$1.32
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex, DX0001-05, Dominion Dinner Fork, 7-1/8", medium weight, 18/0 stainless steel
