Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX014001109UL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX014001109UL Heating Element
Item:
#1463121
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX014001109UL |
| Manufacturer Part # | DX014001109UL |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX014001109UL Heating Element
