Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX014001300 Switch Main On/off
Item:
#1463125
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX014001300 |
| Manufacturer Part # | DX014001300 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX014001300 Switch Main On/off