Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX014040101 Spring 10 Gr Ss For Tsh2
Item:
#1463130
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX014040101 |
| Manufacturer Part # | DX014040101 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX014040101 Spring 10 Gr Ss For Tsh2
$129.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX014040101 Spring 10 Gr Ss For Tsh2