Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX09895 Heating Element 120v 450w
Item:
#1463137
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX09895 |
| Manufacturer Part # | DX09895 |
| Height | 3.45" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX09895 Heating Element 120v 450w
$230.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX09895 Heating Element 120v 450w
