Free Shipping
Free Shipping
$1,202.50
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX14314217
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX14314217 Motor Cold Side
Item:
#1463140
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX14314217 |
| Manufacturer Part # | DX14314217 |
| Height | 7.7" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 4.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX14314217 Motor Cold Side
$1,202.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX14314217 Motor Cold Side