Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX183015267
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX183015267 Bse/plt Heater Caster Swv W/br
Item:
#1832407
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX183015267 |
| Manufacturer Part # | DX183015267 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX183015267 Bse/plt Heater Caster Swv W/br