Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX186140345
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX186140345 Blower Wheel
Item:
#1463172
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX186140345 |
| Manufacturer Part # | DX186140345 |
| Height | 3.05" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX186140345 Blower Wheel
$231.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX186140345 Blower Wheel
