Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX290370008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX290370008 Gravity Lock
Item:
#1463325
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX290370008 |
| Manufacturer Part # | DX290370008 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX290370008 Gravity Lock
$86.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX290370008 Gravity Lock
