Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DX290384113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DX290384113 Gasket Glass Door 47.5x23x0.5625
Item:
#1463185
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DX290384113 |
| Manufacturer Part # | DX290384113 |
| Height | 3.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DX290384113 Gasket Glass Door 47.5x23x0.5625
$487.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DX290384113 Gasket Glass Door 47.5x23x0.5625
