Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DXMOC157150 On/off Switch
Item:
#1463208
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXMOC157150 |
| Manufacturer Part # | DXMOC157150 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dinex DXMOC157150 On/off Switch
$80.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DXMOC157150 On/off Switch
