Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DXMOC260482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DXMOC260482 Divider
Item:
#1463211
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXMOC260482 |
| Manufacturer Part # | DXMOC260482 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DXMOC260482 Divider