Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DXPPHPT10OK PHANTOM® Meal Delivery Cart 10 Tray Pass Thru
Item:
#2037072
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXPPHPT10OK |
| Manufacturer Part # | DXPPHPT10OK |
| Size | 1 Compartment |
| Height | 43" - 48" |
| Construction | Stainless Steel & Laminate |
| Section | 1 Section |
| Height | 44.27" |
| Width | 31.04" |
| Depth | 35.93" |
| Weight | 214 lbs |
| UPC | 10753806114880 |
Dinex DXPPHPT10OK PHANTOM® Meal Delivery Cart 10 Tray Pass Thru
$13,128.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dinex, DXPPHPT10OK, PHANTOM® Meal Delivery Cart, 10 tray, pass thru, self-latching door, 8" casters, self-latching door, oak

