Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DXSUSKIT6RD07 6" Rplcmnt Caster Rigid
Item:
#1463431
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXSUSKIT6RD07 |
| Manufacturer Part # | DXSUSKIT6RD07 |
| Height | 3.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DXSUSKIT6RD07 6" Rplcmnt Caster Rigid
