Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DXTSBP5SWV
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dinex DXTSBP5SWV Swivel Caster
Item:
#1463340
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXTSBP5SWV |
| Manufacturer Part # | DXTSBP5SWV |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DXTSBP5SWV Swivel Caster
