Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Dispense Rite LID-4WT Cup And Lid Organizer Four Sections Slim Design
| Manufacturer | Dispense-Rite |
|---|---|
| Model Number | LID-4WT |
| Manufacturer Part # | LID-4WT |
| Height | 19.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 812483016894 |
About this item
Product Details
Product Details
Dispense-Rite, LID-4WT, Cup and Lid Organizer, four sections, slim design, 19-1/2" H x 5-1/4" W x 20-3/4" D, polystyrene, white

